Alie en Jan Boersma winnaars Handicart wedstrijd

Onder voortreffelijke weersomstandigheden werd vandaag de jaarlijkse Handicart wedstrijd verspeeld. Een goed gevuld veld van 32 deelnemers deden hun best om in aanmerking te komen voor deelname aan de regio Handicart wedstrijd. Met slechts één punt verschil werden Alie en Jan Boersma de gelukkigen om de vereniging in Havelte te mogen vertegenwoordigen. Verdienstelijk tweede werden Tino Barf en Sybren de Witte en als goede derde eindigden Regina  en Kevin Kienstra. De wedstrijdleiding was in handen van Sytske Engels. De volledige uitslag van deze wedstrijd is terug te lezen via E-Golf4U.

Meer nieuws

Golfregelwijzigingen vanaf 2023

Beste Leden, Elke vier jaar, bij het verschijnen van een nieuw regelboek, wijzigen de R&A en de USGA enkele golfregels. Het gaat hierbij om verbeteringen

Amelander Wintercompetitie van start!

Met de ALV-wedstrijd als aftrap is de Amelander Wintercompetitie van start gegaan. Vanwege de Corona beperkingen was deze competitie helaas een paar jaar uit beeld. 

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.