Amelander Wintercompetitie gaat van start!

Komende zaterdag 7 oktober gaat de Amelander Wintercompetitie van start. Deze competitie heeft als basis de wedstrijden die op zaterdag worden georganiseerd, dus ook de gezelligheidswedstrijden. Het betreft 27 wedstrijden van oktober 2023 t/m maart 2024. 

Deelnemers aan deze competitie krijgen voor hun deelname 1 punt per gespeelde wedstrijd. De winnaar van een wedstrijd krijgt in totaal 4 punten, de nummer twee krijgt 3 punten en derde plaats is goed voor 2 punten. Indien er een teamwedstrijd wordt gespeeld, bijvoorbeeld met twee spelers als team, dan krijgen beide winnaars 4 punten enzovoorts. Winnaar is de speler met de meeste punten aan het eind van de competitie.

Je kunt de Amelander Wintercompetitie volgen via je Nexxchange-account onder ‘competities’. Het betreft 27 wedstrijden van oktober 2023 t/m maart 2024. 

Veel plezier en succes!

Meer nieuws

Amelander Wintercompetitie gaat van start!

Komende zaterdag 7 oktober gaat de Amelander Wintercompetitie van start. Deze competitie heeft als basis de wedstrijden die op zaterdag worden georganiseerd, dus ook de

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.