Herenmiddag neemt afscheid van Hinke en Rika

Een mooi afscheid moest er komen voor Hinke en Rika, daar waren de heren van de Herenmiddag het hartgrondig over eens. Initiatiefnemer Tino Barf organiseerde het afscheid vandaag en overhandigde Hinke en Rika een passend cadeau. Een vorstelijk gevulde Herenmiddag was er getuige van dat Hinke en Rika na 7,5 jaar in ’t Clubhuus, afscheid namen van de Herenmiddag. Zoals bekend stoppen beide per 1 maart aanstaande als uitbaters van ’t Clubhuus. We wensen Hinke en Rika alle goeds in hun nieuwe bestaan en hopen hen nog vaak te treffen.

Meer nieuws

Vuurtorentrofee blijft op Ameland

Vandaag was het een groot genoegen om onze vrienden uit Lauswolt weer te ontvangen voor de teamwedstrijd om de felbegeerde Vuurtorentrofee.  De weersverwachting voor Ameland

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.