Herenmiddag neemt afscheid van Hinke en Rika

Een mooi afscheid moest er komen voor Hinke en Rika, daar waren de heren van de Herenmiddag het hartgrondig over eens. Initiatiefnemer Tino Barf organiseerde het afscheid vandaag en overhandigde Hinke en Rika een passend cadeau. Een vorstelijk gevulde Herenmiddag was er getuige van dat Hinke en Rika na 7,5 jaar in ’t Clubhuus, afscheid namen van de Herenmiddag. Zoals bekend stoppen beide per 1 maart aanstaande als uitbaters van ’t Clubhuus. We wensen Hinke en Rika alle goeds in hun nieuwe bestaan en hopen hen nog vaak te treffen.

Meer nieuws

Ab ten Have wint het ‘blauwe jasje’

De Herenmiddag competitie 2023 is gewonnen door Ab ten Have. De competitie was spannend tot en met de laatste wedstrijd. Jaap Zuiderveld stond lange tijd

Marten Faber wint Bontlieuw wedstrijd

De vijfde Bontlieuw wedstrijd kon worden gespeeld onder prachtige naajaarsomstandigheden. Ondanks de Amelander Herfstvkakantie en de afwezigheid van talloze Amelander leden was er een mooie

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.