Maximaal aantal deelnemers Ameland Open 2023 bereikt, inschrijving blijft open

Vandaag heeft de 60e deelnemer aan het Ameland Open 2023 zich ingeschreven  waarmee het maximum van 60 golfsters/golfers is bereikt.

De inschrijving blijft geopend, waardoor een reservelijst ontstaat. Uit ervaring weten we dat vanwege bijzondere omstandigheden, spelers genoodzaakt zijn om zich terug te trekken. De vrijgevallen plaatsen worden dan aangevuld vanuit de reservelijst tot het aantal van 60 deelnemers weer is bereikt.

De volgorde van reservelijst is volgens het principe ‘wie het eerst komt, die het eerst maalt’. Degenen die hoger op de reservelijst staan dan er plaatsen vrijvallen en daardoor niet in aanmerking voor deelname, krijgen het betaalde inschrijfgeld uiteraard terug.

De inschrijving voor de reservelijst verloopt via de website amelandopen.nl

Meer nieuws

Amelander Wintercompetitie gaat van start!

Komende zaterdag 7 oktober gaat de Amelander Wintercompetitie van start. Deze competitie heeft als basis de wedstrijden die op zaterdag worden georganiseerd, dus ook de

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.