Jan en Alie Boersma winnaars van de Goede Doelen wedstrijd

Met slechts één punt verschil werden Jan en Alie Boersma vandaag de winnaars van de GvoorG Goede Doelen Wedstrijd 2022. Tweede werden Frans en Regina Kienstra, met opnieuw één punt verschil gevolgd door Tea Barf en Bianca Engels. De spelvorm van de 18 holes wedstrijd was Fourball Better Ball. Alie en Jan spraken vol lof over hun flightgenoten Oebele Oosterhof en zijn kleindochter Annaleen Pomper. In de eerstvolgende ‘Lichtgolfen’ wordt nader verslag gedaan door de winnaars. Op de foto Alie en Jan Boersma en Oebele Oosterhof.

Meer nieuws

Amelander Wintercompetitie gaat van start!

Komende zaterdag 7 oktober gaat de Amelander Wintercompetitie van start. Deze competitie heeft als basis de wedstrijden die op zaterdag worden georganiseerd, dus ook de

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.