Ab ten Have wint Regenboogwedstrijd

De Regenboogwedstrijd die vandaag werd gespeeld is gewonnen door Ab ten Have, Tweede werd Jan Verbiest en Ferdinand Kalverla eindigde als derde. De Regenboogwedstrijd was de laatste uit de Amelander Wintercompetitie 2022/2023.

Er worden bij de Regenboogwedstrijd gewoon negen holes gespeeld, maar van verschillende tee’s. De heren spelen driemaal van wit, driemaal van geel en driemaal van blauw. De dames spelen driemaal van geel, driemaal van blauw en driemaal van rood. Je mag zelf kiezen op welke hole je van een bepaalde kleur speelt, zolang dit het gestelde maximum niet overschrijdt.

Voor de berekening van het eindresultaat geldt de gele tee voor de heren en de blauwe tee voor de dames.

Meer nieuws

Amelander Wintercompetitie gaat van start!

Komende zaterdag 7 oktober gaat de Amelander Wintercompetitie van start. Deze competitie heeft als basis de wedstrijden die op zaterdag worden georganiseerd, dus ook de

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.