Nu ook Nexxchange App beschikbaar

Sinds kort is er een officiële Nexxchange App beschikbaar waarmee de toegankelijkheid gemakkelijker wordt. Deze App is te downloaden in de Appstore van Apple (iPhone en iPad) én in de Playstore van Google, voor alle Android toestellen. De app bied alle opties die ook in de gewone browser mogelijk zijn! 

Meer nieuws

Nieuwjaarstoespraak Dirk Jan Bender

Samenvatting nieuwjaarstoespraak voorzitter Het jaar 2022 werd overschaduwd door de alles vernietigende oorlog in Oekraïne. Het is onbegrijpelijk hoe een tiran zoveel verwoesting kan veroorzaken

Gelukkig nieuwjaar!

De periode rond de jaarwisseling 2022/2023 kenmerkte zich door sterk wisselende weersomstandigheden. Deze omstandigheden nodigden vooral uit voor gezellige momenten binnenshuis. Velen trotseerden echter de

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.