Terugblik najaars ALV november 2022

Dit najaar was de Algemene Leden Vergadering op zaterdag. De vergadering werd voorafgegaan door een gezelligheidswedstrijd en aansluitend op de vergadering konden de deelnemers genieten van een stamppot maaltijd.

De deelname was groots. Een prachtig gevuld spelersveld dat de greensome wedstrijd speelde. Een clubhuis met zeer betrokken leden die de vergadering een prettige dynamiek gaven en een voortreffelijk stamppot buffet verzorgd door Hinke en Rika.

Uit de vele constructieve reacties van de deelnemende leden kan worden afgeleid dat de Golfvereniging Ameland zich gelukkig prijst met een groot saamhorigheidsgevoel bij de leden en de bereidheid om zich voor- en met elkaar in te zetten voor een gezellige en sportieve vereniging.

Ans van Soest en Jacobien Stel waren de gelukkige winnaars van de gezelligheidswedstrijd.

Tijdens de vergadering werden twee leden in het zonnetje gezet. Tea Barf werd benoemd tot ‘Lid van Verdienste’ en Gerard Vloedgraven werd gehuldigd als winnaar van de Herenmiddag competitie en kreeg tot zijn verrassing het blauwe jasje cadeau. 

In de wandelgangen werd na afloop goedkeurend gesproken over deze ouderwets gezellige ledenvergadering.

Meer nieuws

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *