Willem Kiewiet wint 2e Bontlieuw wedstrijd

Het was een prachtige golfdag, zonnig, weinig wind, prettig gezelschap en een sportieve strijd over 18 holes. Misschien was het wat aan de warme kant en ook een droge golfbaan zorgt voor zeer bijzondere baleffecten. Alle beste bedoelingen ten spijt, een golfbal lijkt op een gortdroge golfbaan een geheel eigen wil te hebben. Dat dit je soms op plekken brengt waar je liever niet komt laat zich raden….

Vandaag waren een paar spelers bij machte om deze bijzondere omstandigheden goed te trotseren. Het betreft Willem Kiewiet, Ans van Soest en Wils Pronk. Zij waren de nummers 1, 2 en 3 vandaag en ze worden van harte gefeliciteerd met hun resultaat!

Meer nieuws

Ab ten Have wint het ‘blauwe jasje’

De Herenmiddag competitie 2023 is gewonnen door Ab ten Have. De competitie was spannend tot en met de laatste wedstrijd. Jaap Zuiderveld stond lange tijd

Marten Faber wint Bontlieuw wedstrijd

De vijfde Bontlieuw wedstrijd kon worden gespeeld onder prachtige naajaarsomstandigheden. Ondanks de Amelander Herfstvkakantie en de afwezigheid van talloze Amelander leden was er een mooie

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.