Willem Kiewiet wint zesde en laatste Bòntlieuw wedstrijd van 2022

Onder ‘Amelandse weersomstandigheden’ werd vandaag afgeslagen door een fervente groep liefhebbers van strokeplay golf. Een stevige zuidenwind kracht 5/6 Beaufort, een halfbewolkte lucht zonder neerslag vormde een mooi scenario voor 18 holes golf. Winnaar werd Willem Kiewiet en Dick Timmerman eindigde als tweede gevolgd door Marjan de Boer. In lijn met het bescheiden deelnemersveld werden twee prijzen uitgereikt.

De ‘over all’ winnaar van de Bòntlieuw competitie 2022 is Regina Kienstra. Willem Kiewiet werd tweede en Jan Verbiest derde. Aangezien niet alle prijswinnaars van de Bòntlieuw competitie vandaag aanwezig waren, vindt de prijsuitreiking plaats op een later moment. 

Meer nieuws

Ab ten Have wint het ‘blauwe jasje’

De Herenmiddag competitie 2023 is gewonnen door Ab ten Have. De competitie was spannend tot en met de laatste wedstrijd. Jaap Zuiderveld stond lange tijd

Marten Faber wint Bontlieuw wedstrijd

De vijfde Bontlieuw wedstrijd kon worden gespeeld onder prachtige naajaarsomstandigheden. Ondanks de Amelander Herfstvkakantie en de afwezigheid van talloze Amelander leden was er een mooie

Word lid!

Wilt u lid worden van onze golfvereniging? Lees meer op onze leden pagina.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *